واکنش عربستانی ها به حضور اروه رنار در ایران

به گزارش مجله وتورلد، پس از اظهارات چند روز پیش امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره گزینه های سرمربیگری تیم ملی ایران، برآورد ها درباره حضور اروه رنار سرمربی تیم ملی عربستان به جای کارلوس کی روش در ایران بالا گرفت.

واکنش عربستانی ها به حضور اروه رنار در ایران

علوی گفته بود که اگر رنار قراردادش را با عربستان فسخ کند می تواند یکی از گزینه های ایران باشد. این موضوع در شبکه های اجتماعی در عربستان بازتاب داشت، اما رسانه های اصلی و ورزشی این کشور به آن ورود نکردند و ظاهراً این ماجرا از سوی آن ها جدی گرفته نشد.

این در حالی بود که شایعه عدم رضایت و خوشحالی رنار در تیم ملی عربستان هم بالا گرفت و برآورد هایی در مورد عدم تمدید قرارداد او تا سال 2027 مطرح شد.

برای آنالیز این موضوع سراغ دو روزنامه نگار ورزشی عربستان رفتیم تا نظر آن ها را درباره مقدار احتمال جدایی رنار از تیم ملی این کشور و حضور در ایران جویا شویم.

مازن العسرج که در روزنامه معتبر الریاضیه مشغول به کار است، با تاکید بر اینکه زبان انگلیسی اش برای انجام مصاحبه و ارائه نظراتش چندان مناسب نیست، گفت: قرارداد رنار با عربستان تمدید شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که با این حساب رنار در عربستان ماندنی است؟ تاکید نمود: جزئیات بیشتر را می توانید از بخش رسانه ای فدراسیون عربستان سئوال کنید.

اما عناد الرشید خبرنگار بخش ورزشی روزنامه الیوم عربستان هم اطلاعات مشابهی در میان گذاشت. رشید درباره اینکه آیا چیزی درباره حضور رنار در تیم ملی ایران و جدایی از عربستان شنیده است؟ گفت: فکر می کنم این خبر درست نباشد.

خبرنگار روزنامه الیوم اضافه نمود: رنار با تیم ملی عربستان یک پروژه دارد و می خواهد این پروژه را پیش ببرد.

رشید در پاسخ به این سئوال که آیا مذاکره رنار با ایران می تواند درست باشد؟ گفت: اطلاعات دقیقی برای قضاوت در این مورد ندارم. تا جایی که می دانم قرارداد رنار تا سال 2027 با فدراسیون عربستان تمدید شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2243

به "واکنش عربستانی ها به حضور اروه رنار در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عربستانی ها به حضور اروه رنار در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید