ناظم الشریعه: از کسی انتظار ندارم به من رای بدهد

به گزارش مجله دامپزشکی، سرمربی تیم فوتسال ایران می گوید قرار دریافت در بین 10 مربی برتر جهان افتخاری است که به تمام مربیان ایرانی تعلق دارد.

ناظم الشریعه: از کسی انتظار ندارم به من رای بدهد

به گزارش خبرنگاران، سایت فوتسال پلنت روز گذشته (دوشنبه) اسامی 10 مربی برتر دنیا را برای کسب عنوان برترین مربی در سال 2016 گفت که نام سید محمد ناظم الشریعه از ایران در این فهرست به چشم می خورد.

ناظم الشریعه در گفت وگو با خبرنگاران، در این باره اظهار کرد: این افتخاری است که نصیب من و فوتسال ایران شده است. همیشه گفته ام که نماینده تمام مربیان ایرانی در تیم ملی هستم. اگر افتخاری کسب می شود ابتدا برای ورزش ایران و سپس مربیان فوتسال است. قرار دریافت من در بین 10 مربی برتر نیز از همه مهم تر به بازیکنان تعلق دارد. این افتخار در سال های گذشته نیز نصیب مربیان دیگری از ایران شده و من هم مثل آنها شادم.

وی اضافه کرد: برای خودم شاد نیستم و بیشتر به این فکر می کنم که دوباره نام فوتسال ایران در دنیا مطرح شده است. امیدوارم که با افتخاراتی که کسب می شود شرایط بهتری را برایمان لحاظ کند. هر چه ایرانی ها شاد باشند ما هم شادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس برای کسب عنوان برترین مربی برای خودش قائل است؟ گفت : نمی دانم شرایط رای گیری به چه شکلی پیش خواهد رفت، اما در فهرست 10 نفره ای که اعلام شده سرگی اسکورویچ از روسیه شرایط بهتری دارد و به اعتقادم اصلی ترین رقیبم است، چرا که ونانسیو لوپز نتوانست امسال با اسپانیا پیروزیتی را کسب کند. همچنین سرمربی آرژانتین که پیروز شد قهرمانی جام دنیای را به دست بیاورد در این فهرست حضور ندارد.

ناظم الشریعه همچنین در پاسخ به این پرسش که از 10 ایرانی که حق رای در این نظرسنجی را دارند انتظار دارد به او رای دهند یا نه؟ گفت : انتظاری از هیچ کسی ندارم و هر کسی که صلاحیت انتخاب را دارد باید انتخاب کند، اما هر افتخاری که کسب شود برای ایران خواهد بود. ضمن این که انتقادهایی هم به لیست منتشر شده وجود دارد. به عنوان مثال وقتی آنالیز می کنیم می بینیم که سرمربی ویتنام تنها پیروز شده این تیم را به جام دنیای بیاورد و تیمش 10 گل از ما دریافت کرد. می توان با آنالیز این لیست رای های بهتری داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 622

به "ناظم الشریعه: از کسی انتظار ندارم به من رای بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: از کسی انتظار ندارم به من رای بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید