مبعلی: در تمرین استقلال خوزستان گفتم می روم و دیگر برنمی گردم، احتمال ادامه بازی کردنم خیلی کم است

به گزارش مجله دامپزشکی، بازیکن - مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت, 2 روز است که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند و گفته دیگر برنمی شود.

مبعلی: در تمرین استقلال خوزستان گفتم می روم و دیگر برنمی گردم، احتمال ادامه بازی کردنم خیلی کم است

ایمان مبعلی که بعد از جدایی داریوش یزدی به عنوان بازیکن - مربی در تیم فوتبال استقلال خوزستان مشغول به کار بود, درباره جدایی اش از این تیم به خبرنگار ورزشی مجله دامپزشکی گفت: هنوز رسماً جدا نشده ام و فقط گفته ام دیگر نمی خواهم برای این تیم بازی کنم. دو روز است که در تمرینات شرکت نمی کنم.

وی درباره دلایل این تصمیم گفت: برای این تصمیم دلایل بسیار زیادی دارم که باعث شد دیگر نخواهم در استقلال خوزستان بازی کنم؛ یکی از اصلی ترین دلایل کسر 6 امتیاز از تیم بود. بازیکنان کوشش زیادی کردند و بیشتر از توان شان برای تک تک این امتیازات زحمت کشیدند اما به راحتی 6 امتیاز از تیم کسر شد و بعد از این اتفاق نیز کسی جوابگو نیست و عملاً هیچ اتفاقی رخ نداده, اما مسئله ای که معین است این است که در کسر این 6 امتیاز بازیکنان و کادر فنی اصلاً مقصر نبودند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: بعد از جدایی داریوش یزدی من و آقا کریم (بوستانی) سعی کردیم تیم را در شرایط مناسب نگه داریم اما بعد از کسر 6 امتیاز و در حالی که مدیران و مسئولان باشگاه مقصر بودند واقعاً هیچ کاری برای خوب شدن اوضاع باشگاه انجام نشد. مسائل دیگری نیز در جدایی ام از استقلال خوزستان وجود داشت اما اصلی ترین دلیل همین کسر 6 امتیاز بود. شرایط استقلال خوزستان اصلاً خوب نیست و هم اکنون در این باشگاه نه رئیس معین است و نه سرمربی.

مبعلی راجع به آینده فوتبالی خودش گفت: احتمالش خیلی کم است که بخواهم دیگر فوتبال بازی کنم. فعلاً با یکی دو تیم که در استان خوزستان هستند, صحبت نموده ام که شاید به عنوان مربی به کادر آنها اضافه شوم.

وی درباره وضعیت کریم بوستانی در استقلال خوزستان, یادآور شد: وضعیت ایشان هنوز معین نیست. مشکل اصلی این است که هنوز اعلام ننموده اند سرمربی تیم چه کسی است. با توجه به اینکه از جابجایی هم محروم شده ایم, قبل از شروع جابجایی می توانستیم 3 بازیکن آزاد جذب کنیم اما مسئولان باشگاه سرمربی تیم را معین نکردند تا سرمربی به دنبال جذب بازیکن باشد. اصلاً از باشگاه کسی نیامد و بگوید قبل از شروع جابجایی از 3 سهمیه آزادمان استفاده و تیم را ترمیم کنیم.

بازیکن- مربی استقلال خوزستان با بیان اینکه استقلال خوزستان در راستا درستی حرکت نمی کند, به مجله دامپزشکی گفت: نمی توان از الان گفت سقوط تیمی به لیگ دسته اول قطعی شده اما باید مطمئن بود که استقلال خوزستان یکی از گزینه های سقوط است؛ این موضوع را قطعاً همه می دانند. اوضاع استقلال خوزستان بهبود پیدا نمی کند مگر اینکه تغییر و تحولات اساسی صورت بگیرد و با یاری و حمایت های لازم این تیم سرو سامان بگیرد چون هنوز محتمل است که در لیگ بماند.

مبعلی در پاسخ به این سؤال که آیا جدایی اش از استقلال خوزستان قطعی شده یا خیر, گفت: هنوز از سوی مسئولان باشگاه در این باره با من صحبتی نشده اما 2 روز پیش در تمرین اعلام کردم که می روم و دیگر برنمی گردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 130

به "مبعلی: در تمرین استقلال خوزستان گفتم می روم و دیگر برنمی گردم، احتمال ادامه بازی کردنم خیلی کم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبعلی: در تمرین استقلال خوزستان گفتم می روم و دیگر برنمی گردم، احتمال ادامه بازی کردنم خیلی کم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید