احمد آل نعمه: اگر تقویت شویم می توانیم در لیگ برتر بمانیم، سپاهان با خوش شانسی یک امتیاز گرفت

به گزارش مجله دامپزشکی، احمد آل نعمه، مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: کار سختی برای ماندن در لیگ برتر داریم، ولی اگر تقویت شویم می توانیم به این هدف برسیم.

احمد آل نعمه: اگر تقویت شویم می توانیم در لیگ برتر بمانیم، سپاهان با خوش شانسی یک امتیاز گرفت

احمد آل نعمه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله دامپزشکی در مورد آخرین بازی استقلال خوزستان برابر سپاهان در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: ما این شانس را داشتیم که با شکست دادن سپاهان، نیم فصل اول را به خوبی به انتها برسانیم، ولی متأسفانه بدشانس بودیم. شاید برخی تصور می کردند که ببازیم، ولی دیدید که نمایش خوبی داشتیم و با تمام احترامی که برای آنها قائلم، باید بگویم که سپاهان با خوش شانسی مساوی گرفت. ما یک بار توپ را به تیر دروازه زدیم و دو موقعیت تک به تک را هم از دست دادیم و با بدشانسی سه امتیاز را نگرفتیم.

وی با اشاره به داوری این مسابقه و اعتراض بازیکنان استقلال خوزستان توضیح داد: داوری به ضرر ما بود. روی گل اول سپاهان داور مسابقه به حمدی نژاد گفت که باید با سوت من بازی آغاز گردد که این اتفاق رخ نداد. در دقایق آخر هم یک پنالتی مسلم برای ما گرفته نشد و بازیکن سپاهان خطایی کرد که پنالتی بود.

مدافع استقلال خوزستان با اشاره به شرایط بحرانی این تیم و شانس آنها برای ماندن در لیگ برتر گفت: کسر شش امتیاز کار ما را خیلی سخت است و این موضوع از لحاظ روحی به تیم آسیب زد. در حال حاضر کار سختی برای ماندن در لیگ برتر داریم، ولی اگر تقویت شویم می توانیم در لیگ برتر بمانیم. ما باید چند بازیکن خوب بگیریم و بچه ها هم نباید بابت مسائل مالی درگیری ذهنی داشته باشیم. در نیم فصل دوم کار سختی داریم، ولی برای ماندن در لیگ برتر کوشش می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 115

به "احمد آل نعمه: اگر تقویت شویم می توانیم در لیگ برتر بمانیم، سپاهان با خوش شانسی یک امتیاز گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد آل نعمه: اگر تقویت شویم می توانیم در لیگ برتر بمانیم، سپاهان با خوش شانسی یک امتیاز گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید