مالیات دهندگان این خبر را بخوانند

به گزارش مجله دامپزشکی، خبرنگاران: مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور از پیگیری سایت های جعلی به منظور اخاذی تحت عنوان مالیات اطلاع داد.

مالیات دهندگان این خبر را بخوانند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران: اسلامی مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اخیرا بعضی افراد و وب سایت ها با هدف فیشینگ و کلاهبرداری از مشتریان وب سایت های معتبر داخلی همچون دیوار، شیپور و غیره، پس از ثبت آگهی و پرداخت هزینه جهت ارتقای نوع نمایش آگهی به منظور تسریع در فروش، با دستیابی به تلفن انتشار دهنده آگهی و ارسال پیامکی به همراه لوگو و نام وب سایت به وی، اعلام می دارند که در صورت عدم پرداخت مبلغی تحت عنوان مالیات، آگهی ثبت شده از روی وب سایت مذکور حذف می گردد.

وی اضافه کرد: همچنین در بعضی موارد، این وب سایت های جعلی، با عناوینی همچون پرداخت مالیات، افراد را به سایت های مختلف با هدف کلاهبرداری راهنمایی کرده و پس از به دست آوردن اطلاعات حساب آنها، مبلغی را تحت عنوان مالیات از حساب افراد کسر می نمایند.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور، تاکید نمود: با توجه به ضرورت جلوگیری و مقابله با اقدامات متقلبانه که با سوء استفاده از نام نظام مالیاتی انجام می گردد، پیگیری قضایی این جرایم در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته این مقام مسوول مودیان صرفا باید به وسیله درگاه های رسمی و انحصاری دریافت مالیات از قبیل دستگاه های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات مالیاتی، درگاه های الکترونیکی اینترنتی سازمان (tax.gov.ir) یا مراجعه به شعب بانک ها اقدام به پرداخت مالیات نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1231

به "مالیات دهندگان این خبر را بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالیات دهندگان این خبر را بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید