عمران خان: اگر حملات از سوی مرز هند قطع نشود چاره ای جز پاسخ کوبنده نخواهیم داشت

به گزارش مجله دامپزشکی، نخست وزیر پاکستان ضمن واکنش به شلیک های مداوم از سوی مرزهای هند به پاکستان، دهلی نو را به اقدام متقابل تهدید کرد.

عمران خان: اگر حملات از سوی مرز هند قطع نشود چاره ای جز پاسخ کوبنده نخواهیم داشت

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از اکسپرس نیوز، عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به حملات روز گذشته نظامیان هندی به مرزهای پاکستان گفت: با هوشیاری مرزبانان پاکستانی این حملات به صورت کامل دفع شده است.

وی توضیح داد: متأسفانه افکار فاشیستی و افراط گرایانه هندو قدرت را در هند به دست دارد و دائماً مسلمانان را در منطقه تحت فشار قرار می دهد.

عمران خان گفت: هند به جای حمله به سوی مرزهای پاکستان که جهت دور شدن توجه ها و نگاه ها از مسائل داخلی و اعتراضات گسترده داخلی انجام می گردد بهتر است مشکل اتباع خود را حل نماید.

نخست وزیر پاکستان گفت: حملات نظامیان هندی به سوی مرزهای پاکستان پس از استقرار سامانه های جدید موشکی در مرز مشترک دو کشور افزایش یافته است و ما این را تهدیدی برای خود می دانیم.

رهبر حزب تحریک انصاف تأکید کرد: ما علیه هر تهدیدی خواهیم ایستاد و اجازه نمی دهیم که مرزهای کشورمان توسط نیروهای نظامی هند تهدید شوند.

عمران خان تأکید کرد: هند از 135 روز پیش مردم کشمیر را در خانه های خود حبس نموده است و روزی که این حکومت نظامی ظالمانه به اتمام برسد شاهد فعالیت جنبش های بسیار زیادی خواهد بود که برای آزادی خود می کوشند.

لازم به ذکر است طی روزهای اخیر هند درگیر ناآرامی های داخلی شده است با این حال طی روزهای اخیر حملات مرزی به پاکستان و تبادل آتش میان دو کشور شدت گرفته است.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 661

به "عمران خان: اگر حملات از سوی مرز هند قطع نشود چاره ای جز پاسخ کوبنده نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران خان: اگر حملات از سوی مرز هند قطع نشود چاره ای جز پاسخ کوبنده نخواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید