صحنه وحشتناکی که راننده متخلف در اتوبان آفرید!

به گزارش مجله دامپزشکی، دور زدن ناگهانی یک راننده متخلف در یکی از اتوبان های آمریکا موجب وقوع تصادف وحشتناکی شد.

صحنه وحشتناکی که راننده متخلف در اتوبان آفرید!

به گزارش خبرنگار، پلیس راننده ون متخلفی را که حین دور زدن در یکی از بزرگراه های آمریکا موجب وقوع یک تصادف شدید شده و سپس از محل حادثه گریخته بود دستگیر کرد.

زاچاری بروک 24 ساله روز سه شنبه در بزرگراه 41 حین ورود به یک پمپ بنزین ناگهان با خودروی مینی ون کیا در مقابل یک خودروی آئودی مشکی رنگ پیچیده بود و موجب جراحت شدید راننده 19 ساله آن جک کلی شده بود. بروک که اهل برادنتون آمریکا است پس از این تصادف شدید از صحنه حادثه گریخته بود.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است بروک را در حالی که میخواهد با دور زدن در اتوبان وارد پمپ بنزین گردد نشان می دهد. در حالی که چند خودرو از لاین روبرو با سرعتی زیادی در حرکت بودند این راننده ناگهان آغاز به دور زدن نموده و راه آن ها را مسدود می نماید. در این ویدئو مشاهده می گردد که راننده آئودی کوشش می نماید تا در آخرین لحظه از برخورد با خودروی ون جلوگیری کند، اما با برخورد به این ون منحرف شده و به طرز وحشتناکی دچار واژگونی می گردد. در این ویدئو خودوری ون لحظاتی پس از برخورد در حالی که دست کم چهار بار در حال غلتیدن روی زمین است دیده می گردد. پس از این تصادف شاهدان عینی که از نزدیک شاهد این تصادف وحشتناک بودند بلافاصله وارد عمل شدند و برای یاری به راننده نوجوان به سمت خودروی آئودی دویدند.

راننده مجروح بلافاصله با یک آمبولانس به بیمارستان Sarasota Memorial منتقل شد. خانواده و دوستان جک با ایجاد یک اکانت در GoFundMe تاکنون 22000 دلار برای هزینه های درمانی او جمع آوری نموده اند. بنا بر این گزارش عمل جراحی بر روی این نوجوان اجرا شده و او اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است. هنوز تعیین نیست آیا جک در لحظه وقوع حادثه اقدام به بستن کمربند ایمنی نموده بود.

لازم به ذکر است؛ بروک راننده خاطی که اکنون بازداشت شده است با دو اتهام رانندگی بدون گواهینامه معتبر و همچنین فرار از صحنه تصادف روبرو است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 تیر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 180

به "صحنه وحشتناکی که راننده متخلف در اتوبان آفرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحنه وحشتناکی که راننده متخلف در اتوبان آفرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید