سید جلال حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی ها بدهید، با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

به گزارش مجله دامپزشکی، قبل از عید سه درصد پرداختی داشتیم. یکسری مسائل هنوز وجود دارد، بازیکنان ما هم خیلی تلاش کردند، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند. بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

سید جلال حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی ها بدهید، با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند و بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

به گزارش فارس، سیدجلال حسینی در خصوص آمادگی تیم پرسپولیس برای آغاز لیگ برتر گفت: از روزی که لیگ تعطیل شده، بازیکنان با برنامه ریزی، تمرینات اختصاصی را انجام داده اند و بدن های آماده ای دارند و می توانند با سه هفته کار گروهی، آماده انجام مسابقات شوند.

وی در خصوص چهارمین قهرمانی پرسپولیس مطرح نمود: از اول فصل روزهای سختی را داشتیم. بازیکنان خیلی تلاش کردند، حرف هایی که زده می شود فشار را روی بازیکنان زیاد می کند. ما رقبای سختی را داریم. امیدواریم بازی به بازی پیش برویم و نتایج مان را کسب کنیم. در اولین روز تمرین حتما به بازیکنان گوشزد می شود که شرایط را درک کنند. 9 بازی مانده و باید در آنها پیروزی کسب کنیم.

حسینی در خصوص دریافتی بازیکنان پرسپولیس گفت: رسول پناه تلاش کرد و این پول واریز شد. قبل از عید سه درصد پرداختی داشتیم. یکسری مسائل هنوز وجود دارد، بازیکنان ما هم خیلی تلاش کردند، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند. بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط بهداشتی محل تمرین این تیم مطرح نمود: من شرایط رختکن و تونل ضد عفونی باشگاه را دیدم و همه چیز خوب است. می گویند تا یکی تا دو سال آینده این ویروس وجود دارد. بهتر است یک برنامه ریزی درستی انجام دهند. برای سال آینده باید بگویند چه برنامه ای دارند. نمی شود بگوییم فصل بعد لیگ برگزار نمی شود. این بیماری ادامه دار است. همه به سر کارشان رفته اند. با وجود این بیماری سخت ما چه فرقی داریم که نباید به میدان برویم.

حسینی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کرد: باید خود بازیکنان و تیم ها مراقب خودشان باشند. نمی شود گفت داخل هتل و هواپیما قبل از ما چه کسی حضور داشته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1155

به "سید جلال حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی ها بدهید، با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید جلال حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی ها بدهید، با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید