ربیعی: تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم برای بازی مقابل مسجد سلیمان را دارد

به گزارش مجله دامپزشکی، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در این شرایط کاری ریکاوری تیم بسیار تاثیرگذار است اما تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم را دارد.

ربیعی: تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم برای بازی مقابل مسجد سلیمان را دارد

به گزارش خبرنگاران از کرمان، محمد ربیعی در نشست پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر گفت: نفت مسجدسلیمان تیمی خوب، منسجم و جوان است. تیم ما نیز آمادگی لازم را برای بازی مقابل آنها دارد.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه در بازی قبل مقابل سایپا دو بازیکن خود را به اجبار تعویض کردیم اما امیدواریم به همت کادر پزشکی تیم خود را تمام و کمال در بازی فردا مقابل تیم فوتبال مسجد سلیمان داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطر نشان کرد: در این شرایط کاری ریکاوری تیم بسیار تاثیرگذار است اما تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم را دارد.

ربیعی بیان داشت: با توجه به شرایط و فشردگی مسابقات، ریکاوری و یک جلسه تمرینی سبک قبل از مسابقه ما تنها یک جلسه می توانیم تمرین خوب و فشرده در حین مسابقات داشته باشیم اما بچه ها از لحاظ ذهنی آماده هستند و تمام کوشش من، بچه ها و مجموعه این است که بتوانیم فردا امتیازات کامل بازی را با احترام به تیم خوب نفت مسجد سلیمان به دست بیاوریم.

وی اضافه نمود: نیازمند این هستیم که با رشادت و همت بیشتر همانطور که بچه ها در بازی قبل به معنای واقعی جمله تعریف کردند، بتوانیم بازی فردا پیروز باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص مسائل مربوط به اسکان تیم مسجد سلیمان در هتل هیلان و مصاحبه های بعضی مقامات این باشگاه در این خصوص گفت: من با اعضای کادر فنی نفت مسجد سلیمان و مدیریت هتل صحبت کردم، یک سوء تفاهم ذهنی بین مدیران و سرپرست تیم نفت مسجد سلیمان بوده است. معمولاً در این موارد سرپرست تیم ها با هم هماهنگی می نمایند.

ربیعی ادامه داد: وقتی از این موضوع آگاه شدم در کمتر از نیم ساعت این سوء تفاهم را حل کردم و حتی یک سوئیت هم که بچه های تیم ما در آن حضور داشتند، خالی کردیم و در اختیار تیم نفت مسجد سلیمان قرار دادیم.

وی بیان نمود: تمام فکر و ذکر تیم ما و مجموعه باشگاه مس رفسنجان بر این است که بهترین شرایط میزبانی را برای تیم هایی که میهمان ما هستند فراهم کنیم به هر حال این هم کتمان ناپذیر است که در محدودیت هستیم و توانمندی شهر رفسنجان همین هتل است و من فکر نمی کنم مشکل آنچنان حادی باشد، ما برای همه تیم هایی که به رفسنجان می آیند بهترین شرایط را در نظر می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطر نشان کرد: فوتبال محلی است برای مودت، این اقتضای شهر رفسنجان است. این سوء تفاهم بوده است. من برای شهر مسجد سلیمان احترام قائلم. شهر اولین ها و از گفته های بعضی از مسئولان این تیم ناراحت نیستم.

ربیعی اضافه نمود: هفته قبل در بازی با تراکتور هر دو تیم در هتل هیلان بودند یا بازی هفته گذشته برابر سایپا 3 تیم در هتل المپیک حضور داشتند و هیچ مسئله ای به وجود نیامد. خوشحالیم شهر رفسنجان میزبان لیگ برتر است و شنیده ام این هتل و هتل های دیگری در شهر به زودی مجهز تر خواهند شد.

وی گفت: با اینکه در حوزه اختیارات من نیست خودم به کادر فنی تیم مسجد سلیمان زنگ زدم و حدود 12 تا اتاق و سوئیت برای این تیم و بازیکنانش در هتل رزرو شده است. به نظر من این مسائل با توجه به حضور مس در لیگ برتر در سال نخست این مسائل طبیعی است اما با گذشت زمان این موارد تمام می گردد و نام رفسنجان با پسته و فوتبال و شهر افراد عظیم و فاتحان اروند بیشتر شناخته می گردد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان توضیح داد: می دانم طرفداران نگران هستند، حق هم دارند، ما سال گذشته یک کار غیر ممکنی را ممکن کردیم. ما شبانه روزی کوشش می کنیم و با گذر زمان بسیاری مسائل حل می گردد و مس نتایج بهتری را برای دوستداران و طرفدارانش کسب می نماید. ما در نهایت وجدان برای عزت و شرف مردم رفسنجان می جنگیم تا نام و پرچم مس رفسنجان را بالاتر ببریم.

511، ی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1400

به "ربیعی: تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم برای بازی مقابل مسجد سلیمان را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: تیم ما از نظر ذهنی و روانی آمادگی لازم برای بازی مقابل مسجد سلیمان را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید