تکرار ماجرای سرپرست تیم ملی فوتبال در فوتسال، فدراسیون کوتاه آمد!

به گزارش مجله وتورلد، به گزارش خبرنگاران، با انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال از اسفندماه گذشته، به تدریج تکلیف کمیته های مختلف این فدراسیون و تیم های ملی هم روشن می گردد. عزیزی خادم در تیم ملی فوتبال بزرگسالان یک انتخاب جنجالی داشت و مجتبی خورشیدی را به عنوان سرپرست تیم ملی معرفی کرد. این انتخاب واکنش گسترده اهالی فوتبال و کارشناسان را در پی داشت و موجی از نقدها را شکل داد. هرچند در نهایت فدراسیون روی انتخاب خود ایستاد و انتخاب سرپرست تیم ملی فوتبال پیگیری نشد.

تکرار ماجرای سرپرست تیم ملی فوتبال در فوتسال، فدراسیون کوتاه آمد!

این اتفاق به شکل دیگری در تیم ملی فوتسال هم رخ داد ولی این بار فدراسیون فوتبال از موضع خود عقب نشینی کرد و تصمیم فدراسیون عملیاتی نشد.

ماجرا از این قرار است که غلامعلی هنرپیشه رئیس هیات فوتبال استان فارس که سابقه حضور در کمیته فنی و توسعه فوتسال را هم دارد، به عنوان مدیر تیم های ملی فوتسال انتخاب شد.

در واقع هنرپیشه که از افراد مورد اعتماد عزیزی خادم محسوب می گردد، برای سرپرستی تیم ملی و سایر تیم ها در نظر گرفته شده بود. وی در مصاحبه ای پاسخ شفافی به وظایفی که برایش در این پست تعریف شده، نداد و گفت: درست است من به عنوان مدیر تیم های ملی از سوی فدراسیون معرفی شدم اما از نظر من کریمیان همچنان به عنوان مدیر تیم ملی بزرگسالان است و هیچ مسئله ای با مدیریت وی ندارم.

این انتخاب از سوی اعضای تیم ملی بزرگسالان به عنوان مقدمه ای برای تغییر سرپرست فعلی یعنی ابوالفضل کریمیان تعبیر شد و واکنش آنها را در پی داشت. اعتراض اعضای تیم ملی و استعفا از سمتش در نهایت باعث می گردد فدراسیون بعد از چند روز، حکم هنرپیشه را با تغییر در سمتش منتشر کند. به این ترتیب کریمیان در سمتش باقی ماند و به کار خود ادامه خواهد داد.

سایت فدراسیون فوتبال روز دوشنبه اعلام نمود هنرپیشه به عنوان مدیر تیم های ملی پایه انتخاب شده است تا خیال کادر فنی بابت این تغییرات راحت گردد.

هنرپیشه در جلسه ای که با عزیزی خادم داشته است، بحث تشکیل تیم ب یا تیم امید را دنبال می نماید و با تیم های رده پایه همکاری خواهد داشت.

به گزارش خبرنگاران، کریمیان در سال 1396 به عنوان سرپرست تیم ملی فوتسال انتخاب شد و از آن روز در کنار سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی بوده است. پیش از این و در دوران حضور مهدی محمدنبی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال، کوشش هایی برای برکناری کریمیان و انتخاب مصطفی عمادی به جای وی اجرا شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1691

به "تکرار ماجرای سرپرست تیم ملی فوتبال در فوتسال، فدراسیون کوتاه آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار ماجرای سرپرست تیم ملی فوتبال در فوتسال، فدراسیون کوتاه آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید