با مشهورترین خواهران هالیوود آشنا شوید

به گزارش مجله وتورلد، مشهورترین خواهران هالیوود از قرار معلوم یک نقطه اشتراک با یکدیگر دارند؛ اینکه همواره همدیگر را به معروفیت و ثروت ترجیح می دهند و همه کوشش خود را برای حمایت از یکدیگر می نمایند.

با مشهورترین خواهران هالیوود آشنا شوید

بیانسه و سولانژ

به گزارش روزیاتو، بیانسه و خواهر کوچکترش سولانژ نیازی به معرفی ندارند، چرا که هر دو خوانندگانی محبوب با سابقه دریافت جایزه هستند که بعضی از پیروز ترین آلبوم های موسیقی سال های اخیر به آن ها تعلق داشته است.

این دو خواهر گرچه هرگز همکاری رسمی ای باهم نداشته اند، اما همواره حامی یکدیگر بوده اند.

آن ها در سال 2017 در یک گفتگوی مشترک شرکت کردند که به خوبی نمایانگر رابطه خواهرانه آن ها بود. بیانسه در این مصاحبه به سولانژ گفت: از مصاحبه با تو خیلی خوشحالم، چون بزرگ ترین هوادارت هستم و خیلی به تو افتخار می کنم.

سولانژ هم در این مصاحبه درباره بیانسه گفت: بزرگ شدن در خانواده ای که با وجود تو یک مستر کلاس تمام عیار بود قطعاً مفید بود.

خواهران کارداشیان

وقتی در سال 2007 ریالیتی شوی پا به پای کارداشیان ها (Keeping Up with the Kardashians) پخش خود را شروع کرد، تنها کیم کارداشیان نسبتاً شناخته شده بود. اما پایه و اساس این ریالیتی شو رابطه خنده دار، صمیمانه و واقعی کیم با دو خواهر دیگر کورتنی و کلویی کارداشیان بود.

وقتی مخاطبان با خواهران کوچک تر آن ها، کندال و کایلی در ریالیتی شوی خانوادگی کارداشیان ها آشنا شدند، هر دو کودک بودند و مخاطبان طی سالیان شاهد بزرگ شدن آن ها و ورودشان به عرصه فعالیت حرفه ای بودند.

کندال و کایلی همکاری های متعددی در زمینه فراوری لباس، انتشار کتاب و همینطور برند آرایشی کایلی داشته اند.

جیجی و بلا حدید

جیجی و بلا حدید از پرخواهان ترین مدل های حال حاضر هستند.

مخاطبان با خواهران حدید اولین بار در ریالیتی شوی کدبانو های واقعی بورلی هیلز (The Real Housewives of Beverly Hills) آشنا شدند که مادر آن ها یولاندا حدید به مدت 4 سال در آن حضور داشت.

اما پس از آن هم جیجی و هم بلا به مدل هایی بسیار محبوب بدل و با برند های بزرگی وارد همکاری شدند.

این دو خواهر در دنیای بی رحم مدلینگ حساب زیادی روی هم می نمایند. جیجی در سال 2018 در مصاحبه ای گفته: من خیلی احساس خوشبختی می کنم که می توانم یک بخش از خانواده ام را در محیط کارم داشته باشم. ما بزرگ ترین هوادار همدیگر هستیم. تماشا رشد و پیشرفت خواهر کوچکم و اینکه هر زمان که بتوانم به او یاری کنم، لذت بزرگ زندگی ام بوده.

مری کیت، اشلی و الیزابت اولسن

مری کیت، اشلی و الیزابت اولسن همگی فعالیت پیروزی در هالیوود داشته اند.

مخاطبان با مری کیت و اشلی در دهه 1980 با سریال خانه کامل (Full House) آشنا شدند. آن ها بعد از کناره گیری از بازیگری، وارد عرصه مُد و فشن شدند که خیلی زود در آن پیشرفت کردند.

خواهر کوچک تر آن ها الیزابت هم به بازیگری بسیار پیروز بدل شده است. او در تعدادی از فیلم های محبوب سال های اخیر حضور داشته و نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب و اِمی نیز شده است.

داکوتا و اِل فانینگ

داکوتا و اِل فانینگ که هر دو بازیگری را از کودکی شروع کردند، حالا نیز بازیگران پیروزی هستند.

در فیلم من سم هستم (I Am Sam) که یکی از اولین فیلم های داکوتا بود، اِل نیز حضور داشت و همان نقش داکوتا را در سن پایین تر آن شخصیت ایفا می کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1402 بروزرسانی: 10 تیر 1402 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2294

به "با مشهورترین خواهران هالیوود آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مشهورترین خواهران هالیوود آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید