استیلی: تنها خواسته ما هماهنگی و همکاری باشگاه هاست

به گزارش مجله دامپزشکی، تاسفانه کمتر از 30درصد نفرات ما در باشگاه های خودشان به بازی گرفته می شوند و ما مجبوریم در طول اردوها بازیکنان را به شرایط مسابقه نزدیک کنیم.

استیلی: تنها خواسته ما هماهنگی و همکاری باشگاه هاست

کمتر از 30درصد نفرات ما در باشگاه های خودشان بازی می کنند

حمید استیلی که به همراه بهزاد آزاد مدیر اجرایی تیم المپیک در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حضور یافت ضمن ارائه گزارشی از بازی ها و اردوهای آماده سازی این تیم با قدردانی از حمایت های همه جانبه فدراسیون فوتبال گفت:خوشبختانه تمامی امکانات و نیازهای مورد نظر ما طبق برنامه و خواسته کادر فنی با همراهی مسئولین فدراسیون فوتبال تامین شد. لازم است از آقای تاج همچنین آقای شکوری و پیش از ایشان آقای ساکت تشکر کنم که نهایت همکاری و همراهی را با تیم امید داشتند. وضعیت کلی تیم امید رضایتبخش است. تصمیمات خوبی در خصوص این تیم گرفته شد، آینده نگری کردیم و از فرصت بازی های جاکارتا استفاده کردیم و حالا هم می توانیم برای حضور در این مرحله آماده شویم. حالا وقت آن است که همه این زحمات به نتیجه برسد.

استیلی افزود:ما به حساس ترین بخش کار خودمان رسیده ایم و آخرین همچنین مهمترین اردوی آماده سازی را ادر پیش خواهیم داشت. اردوی اسفند آخرین اردوی تیم امید برای حضور در مسابقات مرحله مقدماتی است. فراموش نکنیم که در گروه سختی قرار داریم و با حریفان قدرتمندی دیدار می کنیم. همچنین بازی ها در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار می شود و بین هر دو بازی فقط یک روز فرصت ریکاوری داریم. بر این اساس باید دو تیم آماده و نزدیک به هم در اختیار داشته باشیم که از هیچ نظری دچار مشکل نشویم.

مدیر تیم امید همچنین گفت:اصلی ترین مشکل ما در حال حاضر مسئله وضعیت بازیکنان است. متاسفانه کمتر از 30درصد نفرات ما در باشگاه های خودشان به بازی گرفته می شوند و ما مجبوریم در طول اردوها بازیکنان را به شرایط مسابقه نزدیک کنیم. بر این اساس اردوی آخر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و از باشگاه ها درخواست کرده ایم در این اردو نهایت همکاری را داشته باشند. برنامه ما از 11 اسفند آغاز می شود و تا مسابقات ادامه خواهد داشت. آقای کرانچار هم شرایط را به خوبی درک کرده و تلاش زیادی در این مدت داشته است. با این وجود تنها خواسته ما در این مرحله هماهنگی و همکاری باشگاه ها است تا نفرات خودشان را در اختیار این تیم بگذارند و انشالله بتوانیم با یک تیم کامل وارد مسابقات شویم.

3-350

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 156

به "استیلی: تنها خواسته ما هماهنگی و همکاری باشگاه هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: تنها خواسته ما هماهنگی و همکاری باشگاه هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید