ابهام در آینده بازیکن اخراجی استقلال؛ آزمون بزرگ برای فرهاد مجیدی در راه است

به گزارش مجله دامپزشکی، تهران (پانا) - مدافع استقلال که با دستور فرهاد مجیدی اجازه حضور در تمرین این تیم را ندارد، فعلا از این تیم بصورت رسمی جدا نشده است.

ابهام در آینده بازیکن اخراجی استقلال؛ آزمون بزرگ برای فرهاد مجیدی در راه است

باشگاه استقلال لیست آسیایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در این لیست نام محمد دانشگر وجود دارد اما نکته مهم اینجاست که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده باشگاه ها تا 13 فروردین می توانند لیست تیم را تغییر دهند.

در حالی که 13 روز از اخراج محمد دانشگر از تیم استقلال توسط فرهاد مجیدی به علت درگیری این بازیکن با بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال، گذشته است، این بازیکن تا پایان جابجایی از استقلال جدا نشد تا زمزمه احتمال بازگشت او به استقلال تقویت شود، اما همچنان اجازه حضور در تمرین تیم را ندارد.

از اطراف استقلال شنیده می شود که فرهاد مجیدی تقریبا به بخشش محمد دانشگر رضایت داده اما شرط گذاشته که این بازیکن باید از بهزاد غلامپور عذرخواهی کند و البته بازگشت او با تایید غلامپور همراه باشد؛ موضوعی که فعلا از سوی مربی گلرهای استقلال قبول نشده است اما با روندی که قابل پیش بینی است به زودی شاهد بازگشت محمد دانشگر به استقلال خواهیم بود؛ موضوعی که می تواند برای فرهاد مجیدی در آینده دردسرساز شده و بی نظمی و بی احترامی را در این تیم رواج دهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1596

به "ابهام در آینده بازیکن اخراجی استقلال؛ آزمون بزرگ برای فرهاد مجیدی در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در آینده بازیکن اخراجی استقلال؛ آزمون بزرگ برای فرهاد مجیدی در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید