ابراز رضایت ژاوی با وجود توقف برابر بنفیکا

به گزارش مجله وتورلد، سرمربی آبی اناری ها باوجود توقف ناامید کننده خانگی برابر بنفیکا از عملکرد شاگردانش راضی است. او تاکید نمود که تیمش چاره ای جز پیروزی برابر بایرن ندارد.

ابراز رضایت ژاوی با وجود توقف برابر بنفیکا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت، بارسلونا در ملاقات برگشت برابر بنفیکا با تساوی بدون گل متوقف شد تا کار این تیم برای صعود به دور بعد سخت گردد.

آبی اناری ها برای صعود به دور بعد باید برابر بایرن مونیخ به پیروزی دست پیدا نمایند چرا که اگر بنفیکا در بازی پایانی خود پیروز گردد و بارسلونا امتیاز از دست بدهد این تیم پرتغالی راهی دور بعد می گردد.

ژاوی بعد از بازی گفت: اگر گل می زدیم شب خوبی برای ما رقم می خورد اما متاسفانه از فرصت های خود استفاده نکردیم و تنها یک امتیاز به دست آوردیم. باید مثبت فکر کنیم. یک بازی دیگر به جای مانده است. ما تیم بزرگ بارسلونا هستیم و برای پیروزی به مونیخ می رویم.

او ادامه داد: من براین باور هستم که باوجود توقف خانگی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. در دو بازی که من سرمربی بارسلونا بوده ام تنها یک گل به ثمر رسانده ایم که آن هم از نقطه پنالتی بوده است و این نشان می دهد که باید در خط حمله فعالیت بیشتری داشته باشیم. باوجود آنکه به تساوی رسیدیم اما من از عملکرد تیم راضی هستم.

ژاوی درباره دمبله گفت: با آمدن دمبله تحرک ما بیشتر شد. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست تاثیر خود را نشان دهد اما متاسفانه ضربه او به گل تبدیل نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1950

به "ابراز رضایت ژاوی با وجود توقف برابر بنفیکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز رضایت ژاوی با وجود توقف برابر بنفیکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید