فتحی: با باقری لج نکردیم

فرشید باقری شاید تا انتها فصل از حضور در استقلال منع گردد. این موضوعی است که مدیرعامل استقلال به آن اشاره می نماید.

فتحی: با باقری لج نکردیم

امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال به ادامه محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات استقلال تاکید دارد. فتحی می گوید: طی روزهای اخیر بارها و بارها اشاره کردم که فرشید باقری فعلا از حضور در تمرینات محروم است و هنوز جلسه جدیدی برای وی تشکیل نشده که به جمع بندی برسیم.

وی در خصوص این که آیا قرار است باقری به همین شکل معلق بماند، گفت: همانطور که گفتم فرشید باقری فعلا از تمرینات محروم است و نمی تواند در برنامه های تیم ما حضور داشته باشد. شاید بعد از بازی با الهلال در خصوص وی تصمیم گیری گردد.

آیا لجبازی در خصوص این بازیکن انجام شده که باقری بخشیده نمی گردد؟ مدیرعامل استقلال به این سوال هم پاسخ داد: این یک تصمیم کاملاً انضباطی است و ما لجبازی با کسی نداریم. باشگاه که با خودش لج نمی نماید و نمی خواهد خودش را از داشتن بازیکن محروم کند. اگر به اصول حرفه ای پایبند باشید، باید بدانید این تصمیم یک تصمیم کاملاً انضباطی است که باشگاه استقلال گرفته و باقری در سفر به امارات همراه تیم نخواهد بود.

در این راستا نشست کمیته انضباطی برگزار خواهد شد؟ فتحی گفت: اگر قرار باشد نشست کمیته انضباطی برای باقری تشکیل گردد، آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد، ولی فعلا تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.

احتمال اینکه باقری بخشیده گردد، چه میزان است؟ فتحی جواب این سوال را می دهد و حرف هایش را تمام می نماید:همانطور که گفتم باقری فعلا محروم است. شاید او تا سرانجام فصل همراه ما نباشد و شاید هم بعد از بازی با الهلال در خصوص وی تصمیم بگیریم، اما همانطور که گفتم جلسه جدیدی برای وی تشکیل نشده و منتظریم تا روزهای آینده در خصوص او به جمع بندی نهایی برسیم.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 18 تیر 1398 شناسه مطلب: 189

به "فتحی: با باقری لج نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: با باقری لج نکردیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید