تارتار: در یارگیری به اهدافمان نرسیدیم، مهاجم نیجریه ای را بخواهیم، با او ریالی امضا می کنیم

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: انتظار بازگشت به جم را می کشیم تا طرفداران خوبمان را از نزدیک ببینیم.

تارتار: در یارگیری به اهدافمان نرسیدیم، مهاجم نیجریه ای را بخواهیم، با او ریالی امضا می کنیم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار، درباره شرایط تیمش در اردوی کیش اعلام کرد: با توجه به آب و هوای خوبی که جزیره کیش دارد، تصمیم گرفتیم اردوی خود را اینجا برگزار کنیم. از نظر هزینه اقامت در کیش به مراتب بهتر از اردوهای خارجی است. تنها ایرادی که می گردد از اینجا گرفت، کیفیت زمین است. البته خیلی شرایط بدی ندارد اما مسئولان این جزیره باید فکری اساسی به حال زمین چمن انجام دهند تا استقبال بیشتری گردد. وقتی ما در کشور خودمان چنین آب و هوایی داریم، چرا باید اردوی خارجی برگزار کنیم؟ امیدوارم سال بعد وضعیت زمین بهتر گردد.

وی درباره نقل وانتقالات پارس جنوبی جم اعلام کرد: ما تا اینجا به چیزی که می خواستیم در نقل وانتقالات نرسیدیم، اما بازیکنانی که اضافه شدند، نفرات خوب و باکیفیتی هستند که می توانند به تیم در نیم فصل دوم یاری نمایند. امیدوارم دربازی های تدارکاتی به هماهنگی لازم برسیم تا در نیم فصل دوم با شرایط خوبی حضور پیدا کنیم.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به روحیه بالای بازیکنانش در اردوی کیش تاکید نمود: ما سعی کردیم با توجه به تعطیلی لیگ برتر تمریناتی را برای بازیکنان طراحی کنیم که شادابی را به بچه ها منتقل کند. خوشبختانه کادرفنی ما تمرینات خوبی را طراحی کردند و شما می بینید که بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند.

تارتار درباره وضعیت مونگ بت آلاسان مهاجم کامرونی ای که در تمرینات پارس حضور دارد، اضافه کرد: این بازیکن را یکی از همکاران معرفی کرد. اقای داریوش یزدی که در نیم فصل اول در لیگ برتر فعالیت می کرد، از آلاسان خیلی تعریف کرد و ما او را می خواهیم بیشتر ببینیم. او بازیکن ناشناخته ای است که هزینه خاصی هم برای ما ندارد. همسر این مهاجم کامرونی ایرانی است و الان هم در اردو حضور دارد تا او را بیشتر ببینیم. اگر هم بخواهیم او را جذب کنیم، قراردادش ریالی امضا می گردد.

سرمربی پارس جنوبی جم در خاتمه گفت: من جا دارد از همه طرفداران خوبمان بابت زحماتی که در نیم فصل اول کشیدند و حمایت هایی که کردند تشکر کنم. امیدوارم در نیم فصل دوم هم مثل 3 سال گذشته یار و یاور ما باشند. ما انتظار این را می کشیم تا لیگ آغاز گردد و به شهر خودمان، شهر جم برویم و از نزدیک آنها را ببینیم.

خبرنگار: محمدامین شهسواری

دبیر خبر: امیرداود کمالی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 خرداد 1398 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 134

به "تارتار: در یارگیری به اهدافمان نرسیدیم، مهاجم نیجریه ای را بخواهیم، با او ریالی امضا می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: در یارگیری به اهدافمان نرسیدیم، مهاجم نیجریه ای را بخواهیم، با او ریالی امضا می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید