11 سناتور آمریکایی با پیروزی بایدن مخالفت می نمایند

به گزارش مجله دامپزشکی، یازده سناتور جمهوری خواه آمریکایی به رهبری تد کروز در نظر دارند با نتایج کالج الکترال برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر در جلسه ششم ژانویه در کنگره برای تایید پیروزی جو بایدن مخالفت نمایند.

11 سناتور آمریکایی با پیروزی بایدن مخالفت می نمایند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تورهای ویژه نوروزی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به نقل از پایگاه خبری هیل، گروهی از یازده سناتور در بیانیه مشترکی گفتند: کنگره باید فورا یک کمیسیون انتخاباتی تشکیل دهد که مجوز تحقیقات کامل و حقیقت یابی داشته باشد تا یک بازرسی 10 روزه فوری درباره نتایج انتخابات در ایالت های مورد مناقشه انجام دهد.

هفت عضو کنونی و چهار عضو منتخب سنای آمریکا در حمایت از ایالت های مشخصی به منظور آنالیز یافته های این کمیسیون و در صورت ضرورت برگزاری یک جلسه ویژه به منظور تایید نتایج انتخاباتی تصحیح شده صحبت نموده اند.

آنها گفتند: بر این اساس، ما قصد داریم در ششم ژانویه در مخالفت با برگزینندگانی از ایالت های مورد مناقشه رای بدهیم چون به شکلی غیر قانونی نتایج را تایید کردند و این کار را تا زمانی که بازرسی 10 روزه تکمیل گردد، ادامه می دهیم.

سناتور تد کروز، ران جانسون، جان کندی و مارشا بلکبرن از جمله سناتورهای امضانماینده هستند. تد کروز روز شنبه گفت که کوشش های این گروه از سناتورها برای به چالش کشیدن پیروزی بایدن را رهبری خواهد نمود؛ اقدامی که عمدتا نمادین است و عملا هیچ شانسی برای جلوگیری کردن از روی کار آمدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا ندارد.

اقدام کروز مغایر با خواست رهبران جمهوری خواه سنا است که تاکید دارند نقش سنا در تایید نتایج انتخابات صرفا نمادین است و به دنبال آن هستند تا از بحث طولانی در صحن سنا درباره نتایج جلوگیری نمایند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1438

به "11 سناتور آمریکایی با پیروزی بایدن مخالفت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 سناتور آمریکایی با پیروزی بایدن مخالفت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید