گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم مدال خوش رنگ بازی های آسیایی را کسب کنم

به گزارش مجله دامپزشکی، ملی پوش روئینگ ایران با بیان اینکه برای مسابقات بازی های آسیایی 2018 آماده است، نسبت به کسب خوش رنگ ترین مدال ابراز امیدواری کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم مدال خوش رنگ بازی های آسیایی را کسب کنم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران از اندونزی، مهسا جاور بانوی ملی پوش روئینگ در بازی های آسیایی اندونزی گفت: شرایط خیلی خوب است همه چیز خوب پیش می رود. از فردا صبح هم مسابقات مان آغاز می گردد. حدود 5 روز است که اینجا هستیم و هر روز نزدیک دو ساعت صبح و عصر تمرین داشته ایم و آماده هستیم.

وی درباره مسابقه خود مطرح نمود: در تک نفره سنگین وزن رقابت می کنم که در این ماده 12 نفر هستیم. تمام کشورهای آسیایی با نفرات خوب شان شرکت نموده اند. رقابت سنگین و نزدیکی خواهم داشت و امیدوارم بتوانم خودم را ثابت کنم و مدال خوش رنگ داشته باشم.

ملی پوش روئینگ ایران گفت: هفت کشور هم در روئینگ چهار نفره شرکت می نمایند و ما هم برای خوش رنگ ترین مدال می جنگیم. فردا اولین مسابقه من ساعت 9:40 به وقت محلی است و بعد از دو ساعت اولین مسابقه چهار نفره مان آغاز می گردد.

جاور در خصوق قایق های جدید تیم ملی نیز گفت: قایق هایی که ایران سفارش داده بود اینجا آمده و با آنها مسابقه می دهیم و از اینجا به تهران می بریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 524

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم مدال خوش رنگ بازی های آسیایی را کسب کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم مدال خوش رنگ بازی های آسیایی را کسب کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید