ولادیمیر پوتین، جذاب ترین مرد روسیه

به گزارش مجله دامپزشکی، بر اساس یک نظرسنجی تعیین شد که پوتین جذابترین مرد روسیه است.

ولادیمیر پوتین، جذاب ترین مرد روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، بر اساس این نظرسنجی که از 2000 روس اجرا شده، 17 درصد از زنان و 18 درصد از مردان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه را جذاب ترین، خوش چهره ترین مرد کشور اعلام نموده اند.

پوتین 68 ساله تنها مردی است که توانسته در نظرسنجی مذکور که از سوی سایت SuperJob اجرا شده، رتبه دو رقمی بیاورد.

این سایت خاطرنشان کرد: میزان درصد های کسب شده برای پوتین برای گروه مردان و زنانی که به او رای دادند، هر کدام یک درصد نسبت به سال گذشته میلادی کاهش داشته است. با این حال روس ها هنوز هم پوتین را از جذاب ترین مردان مشهور در کشور می دانند.

این سایت نوشت: در این زمینه، هیچ کدام از بازیگران، وزرشکاران و سایر سیاستمداران روس نتوانسته اند تا به امروز با پوتین رقابت نمایند.

عکس هایی از پوتین در تعطیلات گذشته منتشر شد که وی در آن ها نیمه برهنه بود و سوار بر اسب، ماهیگیری می نماید یا تفنگ به دست دارد.

وی در 2018 تاکید نموده بود که وقتی در تعطیلات است نیازی ندارد خودش را زیر لباس مخفی کند.

به نظر می رسد که انتشار این تصاویر بیشتر تلاشی برای القای تصویری قدرتمند از مرد عمل است و این فرایند، به نظر کارایی هم داشته است.

نتایج این نظرسنجی درست چند روز پس از آن منتشر شد که قانونگذاران روس قانونی را تصویب کردند که بر اساس آن، پوتین تا 2036 در قدرت می ماند.

این نظرسنجی با مصاحبه از 1000 مرد و 1000 زن از بیش از 300 شهر در سراسر روسیه و در بازه زمانی 22 مارس تا 31 همان ماه انجام شد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1600

به "ولادیمیر پوتین، جذاب ترین مرد روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولادیمیر پوتین، جذاب ترین مرد روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید