مافیای ایتالیا در بحران کرونا خیر شده است

به گزارش مجله دامپزشکی، یک نویسنده ضد مافیای ایتالیا نوشته است، مافیا در حال توزیع غذا در میان نیازمندان است و در عین حال، برای خوشایند مردم، بهره وام ها را کم نموده است.

مافیای ایتالیا در بحران کرونا خیر شده است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به نوشته روزنامه دیلی میل، روبرتو ساویانو، نویسنده ضد مافیا همچنین نوشت، این اقدامات از سوی گروه های تبهکار مافیا حالا به خیریه بدل شده است تا مطمئن شوند که شهروندان پس از بحران کرونا به نفع آن ها عمل می نمایند. مافیا حتی به مردم نیازمند ایتالیا وام های بدون بهره پیشنهاد نموده تا کنترل خود را بر زندگی مردم افزایش دهد و این بحران ویروس کرونا را برای خودش به یک فرصت تبدیل نموده است.

ساویانو که بابت انتشار یک سری مطالب و نوشته ها علیه مافیا اکنون در نیویورک و تحت حفاظت پلیس است، کارشناس گروه های مافیاست. او می گوید، در ناپل، وام دهندگان وام بهره را صفر نموده اند. خوب معین است که هدفشان از این کار برای فرصت طلبی بعدی است.

وی ادامه داد: این می تواند رای باشد یا اینکه به کسی اجازه دهید نام خود را در قرارداد به عنوان یکی از طرفین برای مافیا قرار دهد.

نیکولا گراتری، رئیس دفتر دادستان ایتالیا گفت: اگر دولت گامی برای یاری به خانواده ها برندارد، مافیا این خدمات را تامین می نماید و بر مردم کنترل خواهد داشت.

ماه گذشته میلادی هم یکی از بازرسان ارشد دولت ایتالیا در مقابله با مافیا گفته بود، پس از سقوط اقتصاد ناشی از بحران کرونا، مافیا از تهدید به عنوان فرصت استفاده می نماید.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 10 خرداد 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 955

به "مافیای ایتالیا در بحران کرونا خیر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مافیای ایتالیا در بحران کرونا خیر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید