زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح-باغستان، بهار1400 به بهره برداری می رسد

به گزارش مجله دامپزشکی، مهمترین پروژه فرامنطقه ای شهر تهران، امروز میزبان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، شهردار منطقه21 و شهردار باغستان بود تا از نزدیک با فرایند اجرای پروژه آشنا شوند.

زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح-باغستان، بهار1400 به بهره برداری می رسد

جهت دریافت خدمات طراحی ویلاهای کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران فعال بودن پروژه را با توجه به شرایط اقتصادی، نشان از پویایی آن دانست و در این خصوص از مدیریت شهری منطقه21 و مدیران اجرایی آن تشکر کرد.

او پروژه تقاطع غیرهمسطح عظیمراه فتح-سه راهی شهریار را به دلیل برطرف معضل ترافیکی جنوب غرب تهران و هموار کردن راستا به سمت شهرهای همجوار جزء پروژه های مهم شهری تهران عنوان نمود که مورد توجه ویژه مدیران استانی واقع شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با ابراز خرسندی از تامین اعتبار اقتصادی باقی مانده طرح گفت: با ابلاغ اعتبار جدیدی که به شهرداری تهران در حوزه تکمیل این پروژه و تامین منابع اقتصادی مورد احتیاج آن انجام گرفته، این نوید را به همشهریان می دهیم که زیر گذر غیرهمسطح عظیمراه فتح-باغستان در سه ماهه ابتدایی سال1400 افتتاح خواهد شد.

در ادامه رضا رجب زاده شهردار منطقه21 گفت: کوشش مدیریت شهری این منطقه بر آن است تا زیرگذر عظیمراه فتح-سه راهی باغستان(شهریار) به زودی مورد بهره برداری قرار گیرد تا شهروندان با سهولت و آرامش از این محور تردد نمایند.

او همچنین اضافه نمود: آمار بالای سفرهای درون شهری و برون شهری در کلانشهر تهران و ایجاد ترافیک و آلودگی هوا همگی گواه روشنی است که نمی توان مسائل شهرهایی مانند شهریار، باغستان، رودهن و بومهن را جدا از تهران دانست؛ از این نظر مدیریت شهری می بایست جلوتر از مردم حرکت کند و در ایجاد زیرساخت ها پیشگام باشد.

رجب زاده اضافه نمود: با بهره برداری از این پروژه مهم، عظیم و فرامنطقه ای، آرزوی 25ساله ساکنان شهریار و باغستان تحقق می یابد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1289

به "زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح-باغستان، بهار1400 به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

1 کاربر به "زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح-باغستان، بهار1400 به بهره برداری می رسد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح-باغستان، بهار1400 به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید