خبرنگاران مراجعه حضوری مردم به بانک های خراسان رضوی به حداقل رسید

به گزارش مجله دامپزشکی، مشهد- خبرنگاران- دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی گفت: به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا با تمهیدات اندیشیده شده نیاز به حضور در شعب بانک ها به حداقل رسیده است.

خبرنگاران مراجعه حضوری مردم به بانک های خراسان رضوی به حداقل رسید

حسن مونسان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار مجله دامپزشکی اضافه نمود: هیچ یک از شعب بانک های استان تعطیل نشده اما به منظور پیشگیری از کرونا دریافت و پرداخت وجه نقد در شعب بسیار محدود شده و دامنه ارایه خدمات الکترونیکی افزایش یافته است.

وی ادامه داد: از آنجا که پول نقد یکی از ابزار انتقال ویروس کرونا شناخته شده است، امسال برای عید نوروز اسکناس نو در عابربانک ها توزیع نمی شود لذا مردم سعی کنند فقط از کارت های اعتباری برای خرید و جابه جایی پول استفاده کنند.

وی گفت: تاریخ کارت های اعتباری که در اسفند ماه جاری منقضی می شود به خرداد ماه 1399 تغییر کرده و تا آن تاریخ اعتبار دارند.

مونسان اضافه نمود: سقف برداشت نقدی از خودپرداز از 2 میلیون ریال به پنج میلیون ریال و سقف انتقال وجه کارت به کارت از 30 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در خودپردازها، کیوسک ها، همراه بانک و اینترنت بانک افزایش یافته است.

وی ادامه داد: همچنین پذیرش خطا در وارد کردن رمز دوم برای دریافت خدمات اینترنتی بانکها از سه مرتبه در شبانه روز به پنج مرتبه افزایش یافته است.

شعبه های 38 بانک و موسسه مالی اعتباری در خراسان رضوی فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 883

به "خبرنگاران مراجعه حضوری مردم به بانک های خراسان رضوی به حداقل رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مراجعه حضوری مردم به بانک های خراسان رضوی به حداقل رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید