خبرنگاران باران پراکنده در بوشهر تا فردا ادامه دارد

به گزارش مجله دامپزشکی، بوشهر-خبرنگاران- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: باران پراکنده که از امروز در بوشهر شروع شده تا فردا چهارشنبه ادامه دارد.

خبرنگاران باران پراکنده در بوشهر تا فردا ادامه دارد

پیغام مساعدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: عمده باران امروز در بوشهر و خارگ به میزان یک میلیمتر گزارش شده است.

وی اعلام کرد: آنالیز نقشه های هواشناسی نشان می دهد در ساعت هایی از وقت امروز تا اوایل وقت فردا با افزایش پوشش ابر، در بعضی از نقاط این استان وقوع بارش خفیف و پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده و رعد و برق دور از انتظار نیست.

مساعدی ادامه داد: همچنین طی ساعت هایی از وقت امروز، با افزایش سرعت وزش بادهای شرقی، دریا به نسبت مواج و متلاطم خواهد بود.

وی عنوان نمود: از اواخر وقت فردا چهارشنبه و طی روز پنجشنبه با افزایش سرعت بادهای شمالی دریا به طور مجدد مواج و متلاطم پیش بینی می گردد.

مساعدی گفت: در 24 ساعت آینده جهت وزش باد شمال شرقی تا جنوب شرقی با سرعت 10 تا 34 کیلومتر در ساعت و در بعضی ساعت ها بیش از 50 کیلومتر در ساعت و از بامداد فردا متغیر با سرعت 8 تا 34 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان بوشهر 30 تا 90 گاهی 120سانتی متر و از ظهر امروز تا بامداد فردا 60 تا 120 گاهی 150 سانتی متر و در فراساحل تا 160 سانتیمتر پیش بینی می گردد.

مساعدی اضافه کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت 03:36 بامداد، مد اول 09:40، جزر دوم 16:40 و مد دوم 22:17 خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1625

به "خبرنگاران باران پراکنده در بوشهر تا فردا ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باران پراکنده در بوشهر تا فردا ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید