خبرنگاران انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای مریوان و سروآباد برگزار شد

به گزارش مجله دامپزشکی، سنندج - خبرنگاران - انتخابات هیات رییسه شوراهای اسلامی شهرهای مریوان و سروآباد برای آخرین سال فعالیت شوراهای اسلامی دوره پنجم برگزار و رییس و اعضای هیات رییسه انتخاب شدند.

خبرنگاران انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای مریوان و سروآباد برگزار شد

با ما همراه باشید و درباره سفرباران بیشتر بدانید.

رییس سابق شورای اسلامی شهر مریوان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهر مریوان برای سال آخر فعالیت این شورا با حضور همه اعضا برگزار شد.

عبدالله عبدی افزود: در انتخابات برگزار شده عبدالله امانی با هفت رای موافق به عنوان رییس شورای اسلامی شهر مریوان در سال چهارم فعالیت شوراهای اسلامی انتخاب و کریم محمدی نیز به عنوان نایب رییس شورای شهر انتخاب شدند.

وی افزود: در یکسال گذشته اقدامات مهمی در سطح شهر مریوان انجام شد که از مهمترین آنها می توان به جدول گذاری محله تازەآباد پادگان، مناقصه آسفالت شهرک های سطح شهر، لکه گیری آسفالت تمام خیابان های اصلی سطح شهر و محلات حاشیه، تعویض و ترمیم جداول خیابانهای سطح شهر و احیای فضای سبز از جمله بوستان نوروز، بوستان هیوا، بوستان کازیوە و راه اندازی کارخانه آسفالت 120 تنی شهرداری مریوان اشاره کرد.

امانی رییس جدید شورای اسلامی شهر مریوان نیز ضمن تقدیر از زحمات یک ساله عبدی به عنوان ریاست شورای شهر و سایر اعضا، تاکید کرد: به عنوان نهادی ناظر و قانونگذار در کنار مجموعه مدیریت شهری خواهیم بود و قطعا اجرای چند پروژه عمرانی و فرهنگی ماندگار را در اولویت کاری قرار خواهیم داد.

سوران محمود رییس شورای اسلای شهر سروآباد شد

رییس سابق شورای اسلامی شهر سروآباد نیز گفت: اعضای شورای اسلامی شهر برای آخرین سال فعالیت شوراهای اسلامی انتخابات هیات رییسه را در دفتر شورای اسلامی با حضور همه اعضا برگزار کردند.

کیقباد محمدی افزود: در این انتخابات سوران محمودی با پنج رای موافق به عنوان رییس شورای اسلامی شهر سروآباد و امیر وزیری نیز به عنوان نایب رییس شورا انتخاب شد.

وی یادآور شد: ریاست شورای اسلامی شهر سروآباد در سال اول و سوم بر عهده کیقباد محمدی و سال دوم بر عهده محمد طالب نیکرفتار بود و سال چهارم نیز بر عهده سوران محمودی است.

رییس شورای اسلامی شهر هورامان تخت نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه جلسه مشخص اعضای هیات رییسه شورای اسلامی این شهر هنوز برگزار نشده است، گفت: قرار است هفته آینده بعد از تعطیلات جلسه هیات رییسه برای آخرین سال فعالیت شورای اسلامی در دوره پنجم برگزار شود.

شورای اسلامی شهر مریوان دارای هفت عضو رسمی و 2 نفر علی البدل است و شورای اسلامی شهر سروآباد دارای پنج عضو اصلی و 2 نفر علی البدل است.

انتخابات هیات رییسه شوراهای اسلامی طبق قانون هر ساله در شهریور ماه برگزار می شود.

شهرستان های مریوان و سروآباد در غرب استان کردستان واقع شده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1257

به "خبرنگاران انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای مریوان و سروآباد برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای مریوان و سروآباد برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید