خبرنگاران آموزش های مجازی مدارس هرمزگان پایش می شوند

به گزارش مجله دامپزشکی، بندرعباس- خبرنگاران- معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش هرمزگان گفت: آموزش های مجازی مدارس در راستای جلوگیری از توقف آموزش در دوره شیوع ویروس کرونا توسط رابطین آموزش شهرستان ها و مناطق مورد پایش قرار می گیرد.

خبرنگاران آموزش های مجازی مدارس هرمزگان پایش می شوند

محمد قویدل روز شنبه در نشست ویدئو کنفرانسی با رابطین آموزش شهرستان ها و مناطق استان هرمزگان اضافه نمود: این اقدام باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تحت شعاع قرار دریافت فرایند آموزش در مدارس، جهت جلوگیری از توقف و کیفیت بخشی به آموزش های مجازی انجام می شود.

وی بیان داشت: باتوجه به طولانی شدن تعطیلات و ایجاد فاصله بین دانش آموزان با آموزش، ایجاد هماهنگی در تمامی مجموعه آموزش وپرورش بویژه مدیران، دبیران و هنرآموزان بسیار لازم است.

معاون آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: مسوولان مدارس باید از نحوه آموزش و یادگیری دانش آموزان در منزل آگاه بوده و روزانه دانش آموزان را رصد کنند.

قویدل ادامه داد: مدیران، دبیران و هنرآموزان باید با در نظردریافت شرایط خانواده ها، در نحوه اجرا و چگونگی ارائه آموزش ها، تصمیم گیری و برنامه ریزی انجام دهند.

وی اضافه نمود: همچنین بایستی ارتباط بین اولیاء مدارس، معلمان و خانواده ها تقویت شود تا فرایند یادگیری دانش آموزان و احساس احتیاج آن ها به یادگیری در زمان نبود فیزیکی معلم تحقق پیدا کند.

ویروس کرونا مانند سایر ویروس های تنفسی است که در افراد دارای نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی، دیالیزی و دارای بیماری های خود ایمنی می تواند خطرناک باشد. مرگ و میر آن تا به امروز حدود سه درصد گزارش شده است.

این ویروس که کووید - 19 نام دارد و ویروسی ناشناخته است، نخستین بار در شهر ووهان کشور چین شناسایی شد و هم اینک به حدود 50 کشور سرایت نموده است. تنها راه مقابله با این ویروس، رعایت بهداشت فردی، حاضر نشدن در اجتماعات و محافل عمومی است.

تا به امروز در استان هرمزگان 83 نفر مبتلا به ویروس کرونا شدند که از این شمار هشت نفر جان خود را از دست دادند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 888

به "خبرنگاران آموزش های مجازی مدارس هرمزگان پایش می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آموزش های مجازی مدارس هرمزگان پایش می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید