توجه به توسعه گردشگری در شهرکرد، اجرای طرح گردشگری شاه منظر

به گزارش مجله دامپزشکی، حمید ملک پور در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه توسعه گردشگری در شهرکرد مورد توجه قرار گرفته است، گفت: گردشگری یکی از حوزه هایی است که توجه به آن می تواند موجب توسعه یک منطقه گردد.

توجه به توسعه گردشگری در شهرکرد، اجرای طرح گردشگری شاه منظر

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا نوروز هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی اضافه کرد: آنالیز ها نشان می دهد هر ساله ورود گردشگر و مسافر به شهرستان شهرکرد بیشتر می گردد و این منطقه مورد توجه گردشگران و مسافران قرار گرفته است.

وی گفت: هم اکنون در شهرستان شهرکرد در حوزه گردشگری اقدامات قابل توجهی در حال اجرا است که مهمترین آن اجرای طرح گردشگری شاه منظر است.

فرماندار شهرکرد بیان کرد: پارک گردشگری شاه منظر در راستا شهر هفشجان - شهرکرد ساخته می گردد و نقش مهمی در جذب مسافر و گردشگر خواهد داشت.

حمید ملک پور ایادآور شد: درختکاری و احیا بافت جنگلی در این طرح گردشگری انجام می گردد که نقش مهمی در افزایش زیبایی منطقه دارد.

وی بیان کرد: ورود مسافر و گردشگر طی سال جاری و سال های گذشته به شهرستان شهرکرد موجب رونق بازار شهرهای این شهرستان از جمله شهرکرد، فرخ شهر، کیان، هفشجان و... شده است.

فرماندار شهرکرد گفت: توسعه گردشگری در شهرستان شهرکرد می تواند اشتغال قابل توجهی در منطقه ایجاد کند که مشکل بیکاری بسیاری از جوانان شهرستان را حل نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 741

به "توجه به توسعه گردشگری در شهرکرد، اجرای طرح گردشگری شاه منظر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به توسعه گردشگری در شهرکرد، اجرای طرح گردشگری شاه منظر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید