اختلاف حساب بین مدیر جنجالی پرسپولیس و باشگاه چند میلیارد است؟

به گزارش مجله دامپزشکی، ماجرای اختلافات رسول پناه با باشگاه پرسپولیس هر روز وارد فاز جدیدی می شود و سرپرست سابق سرخپوشان با وجود تمام اختلافات و درگیری های پیش آمده با کادر فنی، همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره به کار خود در این باشگاه ادامه می دهد.

اختلاف حساب بین مدیر جنجالی پرسپولیس و باشگاه چند میلیارد است؟

یکی از دلایل اصلی ادامه حضور رسول پناه در باشگاه پرسپولیس، مبلغی است که او بابت پرداخت مطالبات برانکو از جیب خود هزینه کرده است و حالا برای جدایی از باشگاه باید این پول به رسول پناه پرداخت شود.

در این ماجرا اما اختلافات پیش آمده به همین جا ختم نمی شود و ظاهراً رسول پناه با هیئت مدیره و مدیران باشگاه پرسپولیس نیز بر سر میزان مطالبات خود اختلاف شدیدی دارد. رسول پناه که در زمان حضورش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس برای دریافت ارز با یکی از صرافی های مورد اعتماد خود همکاری داشته، معتقد است مبلغ طلب او از باشگاه پرسپولیس چیزی حدود هشت میلیارد تومان است و از سوی مقابل سایر اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه معتقدند طلب رسول پناه از سرخپوشان تنها سه میلیارد است!

این اختلاف باعث شده است تا به امروز مدیران پرسپولیس توافقی درباره میزان طلب رسول پناه نداشته باشند و همچنان این ماجرا ادامه داشته باشد. با تمام این اتفاقات مهدی رسول پناه همچنان در باشگاه پرسپولیس به کار خود ادامه می دهد و باید دید سرنوشت اختلافات پیش آمده بین مدیران باشگاه پرسپولیس به کجا خواهد رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1478

به "اختلاف حساب بین مدیر جنجالی پرسپولیس و باشگاه چند میلیارد است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف حساب بین مدیر جنجالی پرسپولیس و باشگاه چند میلیارد است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید